| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1+ | $27.60 | $27.60 |
| 10+ | $25.30 | $253.00 |
| 500+ | $23.00 | $11,500.00 |
| 1000+ | $21.85 | $21,850.00 |
Prices exclude shipping and taxes. Click a tier row to set the quantity.
Price is for reference only. All orders are subject to availability confirmation. Our team will contact you within 24 hours to confirm final pricing and lead time.
Discovery II system controller / integrated host bridge (MV64460), 133 MHz, industrial
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | System Controller |
| Function | Host Bridge |
| Speed | 133 MHz |
| Protocol | PCI, PCI-X, DDR |
| Voltage - Supply | 1.5V (Core), 3.3V (I/O) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | BGA |
Download the current available datasheet for MV64460-B1-BDT1I133.
Download Datasheet