| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1+ | $34.80 | $34.80 |
| 10+ | $31.90 | $319.00 |
| 500+ | $29.00 | $14,500.00 |
| 1000+ | $27.55 | $27,550.00 |
Prices exclude shipping and taxes. Click a tier row to set the quantity.
Price is for reference only. All orders are subject to availability confirmation. Our team will contact you within 24 hours to confirm final pricing and lead time.
3.125-Gbps LVDS buffer with transmit pre-emphasis and receive equalization
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | Buffer, ReDriver |
| Applications | LVDS |
| Input | CML, LVDS, LVPECL |
| Output | LVDS |
| Data Rate (Max) | 3.125Gbps |
| Number of Channels | 1 |
| Delay Time | 350ps |
| Signal Conditioning | Input Equalization, Output Pre-Emphasis |
| Capacitance - Input | 1.7 pF |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Current - Supply | 35mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 8-WSON (3x3) |
Download the current available datasheet for DS25BR100TSD/NOPB.
Download Datasheet