| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1+ | $348.00 | $348.00 |
| 10+ | $319.00 | $3,190.00 |
| 500+ | $290.00 | $145,000.00 |
| 1000+ | $275.50 | $275,500.00 |
Prices exclude shipping and taxes. Click a tier row to set the quantity.
Price is for reference only. All orders are subject to availability confirmation. Our team will contact you within 24 hours to confirm final pricing and lead time.
ProASIC3L Low-Power Flash FPGA, 264 I/O, FGG484 package (speed/grade per suffix)
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | FPGA |
| Technology | Flash |
| Voltage - Supply | 1.5V (Core), 3.3V (I/O) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Family | ProASIC3E |
| Number of Gates | 600K |
| Package / Case | 484-FBGA |
| Qualification | MIL-PRF-38535 QML |
| Accessory Type | Cable |
| For Use With/Related Products | Fiber Optics |
Download the current available datasheet for A3PE600L-FGG484M.
Download Datasheet