| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1+ | $864.00 | $864.00 |
| 10+ | $792.00 | $7,920.00 |
| 500+ | $720.00 | $360,000.00 |
| 1000+ | $684.00 | $684,000.00 |
Prices exclude shipping and taxes. Click a tier row to set the quantity.
Price is for reference only. All orders are subject to availability confirmation. Our team will contact you within 24 hours to confirm final pricing and lead time.
SmartFusion2 SoC FPGA (ARM Cortex‑M3 + FPGA fabric), 50K logic elements, 484-FBGA
| Attribute | Value |
|---|---|
| Architecture | MCU, FPGA |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M3 |
| Flash Size | 256KB |
| RAM Size | 64KB |
| Peripherals | DDR, PCIe, SERDES |
| Connectivity | CANbus, Ethernet, I2C, SPI, UART/USART, USB |
| Speed | 166MHz |
| Primary Attributes | FPGA - 50K Logic Modules |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Package / Case | 484-BGA |
| Supplier Device Package | 484-FPBGA (23x23) |
Download the current available datasheet for M2S050T-1FGG484M.
Download Datasheet