| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1+ | $9.00 | $9.00 |
| 10+ | $8.25 | $82.50 |
| 500+ | $7.50 | $3,750.00 |
| 1000+ | $7.13 | $7,130.00 |
Prices exclude shipping and taxes. Click a tier row to set the quantity.
Price is for reference only. All orders are subject to availability confirmation. Our team will contact you within 24 hours to confirm final pricing and lead time.
Precision 1:6 LVPECL fanout buffer with on-chip input termination (ZL40205)
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | Fanout Buffer |
| Function | 1:6 LVPECL |
| Speed | 3.2 GHz |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | VQFN |
Download the current available datasheet for ZL40205LDG1.
Download Datasheet